Продавець 🩸 Horizon Medical розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
43 відгуків
🩸 Horizon Medical
Контакти
🩸 Horizon MedicalТетяна Селянінова
08200, вул. Авіаконструктора Антонова, буд. 4-Б, Ірпінь, Україна
+380 (97) 794-91-85
менеджер 1
+380 (66) 415-56-59
менеджер 2
063634458109779491850977949185
Мапа
Портативний УЗД апарат ESAOTE MyLab Alpha (новий), фото 2Портативний УЗД апарат ESAOTE MyLab Alpha (новий), фото 3

Портативний УЗД апарат ESAOTE MyLab Alpha (новий)

від 950 000 ₴

  • Менше 2 од.
  • Код: MyLab Alpha
Портативний УЗД апарат ESAOTE MyLab Alpha (новий)
Портативний УЗД апарат ESAOTE MyLab Alpha (новий)Менше 2 од.
від 950 000 ₴
+380 (97) 794-91-85
менеджер 1
  • +380 (66) 415-56-59
    менеджер 2
+380 (97) 794-91-85
менеджер 1
  • +380 (66) 415-56-59
    менеджер 2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

MyLab Alpha - Новий клас мобільного ультразвуку
Технічна досконалість у дії
Компанії Esaote, європейський лідер з розробки та виробництва діагностичних систем, представляє новий клас мобільного ультразвукового апарату MyLabAlpha.
Мобільний ультразвуковий апарат MyLab Alpha поєднує в собі високу виробничу ефективність та динамізм із зменшеними габаритами та вагою. Широкий спектр додаткових аксесуарів дозволяє використовувати MyLabAlpha у стаціонарному та мобільному режимі.
Компанія Esaote реалізувала у MyLabAlpha нову революційну систему організації процесу ультразвукового дослідження. В її основі лежить інтелектуальне програмне забезпечення та великий сенсорний програмований дисплей управління під необхідні клінічні дослідження.
Нові елементи дозволяють повністю реалізовувати потенціал, закладений у MyLabAlpha. Вдала технічна архітектура доповнює можливості нового ультразвукового апарату: легкий доступ, інтуїтивно зрозумілі налаштування користувача, стандартизовані клінічні протоколи та установки.
Бездротова система зв'язку MyLabAlpha завершує оптимальний цикл робочого процесу та дає можливість легко передавати отримані дані до будь-яких телекомунікаційних служб персонального доступу (PACS), включаючи бездротові принтери та мобільні пристрої.
Якість візуалізації та мобільність MyLab Alpha робить її ідеальним вибором для тяжкохворих пацієнтів, коли можливості транспортування та доступу до пацієнта обмежені.А ультразвукові датчики, спектр ультразвукових режимів і додаткові аксесуари дають можливість ефективно використовувати MyLabAlpha в умови сучасного стаціонару, включаючи операційні та відділення інтенсивної терапії.
Революційні рішення у створенні технологічного процесу.
Ультразвукові дослідження займають дедалі більшу частку в діагностичному та лікувальному процесі, що підвищує вимоги до ультразвукових апаратів у плані широти спектра дослідження, експлуатаційної гнучкості, мобільності та продуктивності. Ультразвуковий апарат MyLabAlpha від компанії Esaote являє собою новий рівень мобільного ультразвуку з якістю візуалізації експертного класу.
Завдяки досконалій інтеграції, ряду сучасних технічних та програмних рішень, користувач MyLabAlpha отримує відмінний результат якості візуалізації та інформативності за короткий час, не витрачаючи значних зусиль.
Налаштування користувача. Одним дотиком кнопки Smart touch, користувач виводить на екран опції та функціональні налаштування, які він використовує у повсякденній клінічній практиці. Дане технічні рішення забезпечує комфортні умови при рутинних дослідженнях та значно зменшує час дослідження.

MyMacro. Використання макросів дозволяє у сотні разів збільшити ефективність роботи з різним програмним забезпеченням. Крім виконання набору команда, макрос дозволяє проводити обробку зовнішніх файлів, завантаження та передачу даних, змінювати налаштування операційної системи. Одним дотиком користувач викликає ряд макросів, які забезпечує швидку та точну діагностику
Smart Touch. Широкий спектр налаштувань користувача, переваги користувача, підстроювання ультразвукового апарату для вирішення певної клінічної задачі займає багато часу і вимагає багато зусиль. Система Smart touch забезпечує отримання оптимальної візуалізації обраної анатаномічної області одним натисканням.
Небачені можливості портативної системи
Потужна платформа ультразвукового апарату MyLab Alpha дозволяє використовувати технології та опції раніше неможливі в портативних системах.
Xstrain 4D
Технологія XStrain - метод ультразвукової візуалізації при якому реєструються переміщення ультразвукових спекул у тканинах міокарда і на підставі отриманих даних обчислюють циркулярну, поздовжню та радіальну деформацію волокон міокарда та їх співвідношення між собою.
Крім стандартних позицій і розрахунків, що використовуються в Xstrain, нова опція 4 D дозволяє оцінювати загальну та сегментарну об'ємну криву, включаючи кінцевий діастолічний та систолічний об'єм, фракцію викиду, регіональні параметри скорочення волокон міокарда у 17 сегментах.Американське суспільство ехокардилогів (American Society of Echocardiography) рекомендує використовувати дані про деформацію міокарда у щоденній практиці для оцінки функціонального стану серця поруч із таким важливим параметром як фракція викиду лівого шлуночка.
RFQIMT/QAS
Технології RFQIMT (оцінка товщини комплексу «інтима-медіа») та RFQAS (ступеня ригідності аорти) ґрунтуються на інноваційній розробці компанії Esaote – технології RF. Технологія високочастотного сигналу (RF) збільшує інформативність даних методик на 100%. Завдяки аналізу радіочастотного сигналу в режимі реального часу судинна ліцензія є точним і надійним інструментом для дослідження судин.
Точна серцево-судинна діагностика на ранній стадії може дати істотну перевагу для планування ефективного режиму профілактики та лікування. Система MyLab Alphа та вбудована технологія RFQIMT/RFQAS можуть забезпечити точне вимірювання комплексу в реальному часі (21 μm) у межах однієї хвилини обстеження, включаючи всебічний звіт із нормальними величинами для певного віку.

ElaXto
ElaXto – технологія покращеної візуалізації неоднорідностей м'яких тканин за допомогою ультразвукової хвилі та невеликої механічної компресії. Дана технологія вже широко використовується в мамології, при дослідженні поверхневих та абдомінальних органів та доступна у стаціонарних ультразвукових апаратах високого класу.
Компанія Esaote зробила еластографію доступною в портативній ультразвуковій системі MyLab Alpha з новими опціями та обчислювальними пакетами - ELX-E-RAT та відсотком ригідності.
ELX-E-RAT - епілепсоподібна форма обведення галузі дослідження. У зоні інтересу ставиться точка, навколо якої формується коло із заданим діаметром. Крім показника відносної жорсткості ELX 2/1 між двома зонами інтересу, що обчислюється за показниками гістограми еластичності виділених зон з урахуванням площі, запроваджується новий показник – відсоток ригідності (Hardness Percentage).
Відсоток ригідності обчислюється за шкалою ригідності (Soft-Hard) та виражається у відсотках. Це дозволяє користувачеві оцінювати межі твердості у зоні інтересу об'єктивніше. Встановлені значення автоматично зберігаються та залишаються доступними при наступному ультразвуковому дослідженні.
Ніколи не плутайте рух із дією.
Маркетологи компанії Esaote в основу концепції просування нового портативного ультразвукового апарату MyLab Alpha взяли один з афоризмів Ернеста Хемінгуея: Ніколи не плутайте рух з дією. Це означає, що кожна ваша дія повинна мати сенс, приносити вагомий результат і дарувати задоволення самим собою. MyLab Alpha – повністю відповідає цим критеріям.

Характеристики
Основні
ВиробникEsaote
Країна виробникІталія
Інформація для замовлення
  • Ціна: від 950 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner