Виробник - Samsung (Medison)
Тип УЗ сканера: Портативний
Обл. дослідження: Акушерство-гінекологія , Кардіологія
Країна - Південна Корея
Характеристики:
-
Стаціонарний або портативний - Портативний
-
Клас діагностичної точності - Початковий
-
LCD / РК-дисплей
-
Розмір монітора - 10,4
-
Кількість портів - 2
-
M-Mode
-
Загальні розрахунки
-
Акушерсько-гінекологічні розрахунки
-
Судинні розрахунки
-
Кардіологічні розрахунки (опція)
SonoAce Pico – портативний ультразвуковий апарат компанії Medison з кольоровим доплером та кардіопакетом для дослідження серця плода. Це сучасний апарат для цифрового кольорового ультразвукового сканування. Володіючи практично всіма діагностичними можливостями традиційних стаціонарних сканерів, він є портативним. Завдяки повністю цифрової технології формування променя і обробки сигналу, сканер Pico дозволяє отримувати зображення з найкращим для приладів цього класу дозволом. На додаток до таких технологій, як формування тривимірного зображення в ручному режимі і застосування широкосмугових мультичастотних датчиків, ультразвуковий апарат SonoAce Pico має функцію формування трапецеидального зображення, що забезпечує збільшення поля зору при дослідженні малих органів, можливість використання мікроконвексного датчика, а також комплект програм для кардіологічних досліджень.
Вага 10 кг.
У функціоналі обладнання є можливості:
- PW імпульсно-хвильовий, кольоровий і енергетичний доплер;
- Кардіопакет для дослідження серця плода;
- ЕКГ модуль;
- Глибина сканування до 30 см;
- Роз’єми для одночасного підключення 2-х датчиків;
- Збільшення в реальному масштабі часу, кінопамять, ергономічна клавіатура, мультичастотні датчики;
- Система SonoView Lite – система архівації та подальшого перегляду статичних ехограм і динамічних кліпів;
- Тканинна гармоніка і режим конвексного сканування;
- Full Spectrum Imaging, Sonoview;
- iOPTIMIZE, Multi-beam, OTI, FINE;
- CAFE, Quick Scan, FSI;
- CD/DVD;
- DICOM.
Він має технології і режими, які підвищують точність діагностики і легкість використання лікарем:
- Multi-beam (мульти-промінь) – технологія цифрового формування променя (усунення багаторазового відбиття, нелінійного ослаблення і неточного часу затримки на відміну від аналогових систем).
- OTI (Optimum Tissue Imaging) – технологія отримання оптимального зображення тканин, завдяки корекції швидкості. Функція за допомогою якої користувач може вибрати оптимальну швидкість для кожної галузі досліджень, тим самим отримуючи одночасно високу якість зображень різних видів тканин, таких як жир, м’язи або паренхіма печінки.
- THI (Tissue Harmonic Imaging), тканинна або 2-я гармоніка – підвищує якість зображення у важко візуалізуючих пацієнтів. Дана технологія передбачає використання широкосмугових датчиків і приймального тракту підвищеної чутливості. Дає перевагу при дослідженні пацієнтів з підвищеною вагою.
- OHI (Optimized Harmonic Imaging) – об’єднує дві попередні технології і призначена для особливо важких для візуалізації випадків.
- FINE (Filtered Image for Noise reduction & Edge enhancement) – програма фільтрації ультразвукового зображення. Забезпечує кращу контрастність контурів і зменшує рівень шумів.
- CAFE (Compound Automatic Flash Elemination) – забезпечує залежну від використовуваного режиму нелінійну фільтрацію для видалення кольорових крапок на зображенні, що виникають через мерехтливі артефакти. Створює поліпшену візуалізацію кровотоку у всіх допплеровских режимах.